تبلیغات
قولا سدیدا
قولا سدیدا
درحمایت ز امیرم علی خامنه ای می شوم میثم تمار به دارم بکشید

ایام میلاد موعود موجود زمین و زمان حضرت بقیة الله مبارکباد

عید آمد و مردم همه شادند ولی / نوکر نگران حرم ارباب است

اما چند مطلب:

اول اینکه خیلی خوب و بجاست که جشن پیروزی انتخابات را با جشن نیمه شعبان گره بزنیم اما نباید فراموش کرد که "ونرید أن نمن علی الذین استضعفوا فی الارض ..." ! مولود نیمه شعبان منجی مستضعفین و پشتیبان مظلومان جهان است و مراسمی که به اسم امام زمان و به کام دیگران برگزار می شود و هزینه های میلیونی بابت آن پرداخت می شود و عده ای مطرب در آن به ساز و آواز می پردازند و عده ای خطیب نما هم به تمجید و تملق می پردازند و فراموش می کنند از امام زمانشان بگویند هیچ سنخیتی با حضرت صاحب الزمان ندارد و خوب است آقای روحانی بازی های سیاسی خود را لااقل به این شکل به دین گره نزنند تا ساحت دین از لجنزارها و هیاهوهای توخالی پاک بماند... آقای رشیدپور! مجری جشن انتظار و امید که نه از انتظار خبری بود و نه از امید! شما برای ما دلواپس‌ها نگران نباش و نیازی هم به احترام کاذب شما نیست. صرف احترام دروغین شما دردی از دلواپسی ما را درمان نمی کند. در شرایطی که جهان اسلام دچار مشکلات فاجعه باری شده و در حالیکه حرم اهل بیت علهیم السلام در خطر افتاده شما همان بهتر که به فکر برگزاری جشن انتخاباتتان باشید و به تملق سیاست خارجی دولت بپردازید. سیاست خارجی دولت عالی است وقتی عده ای در شهرهای عراق تکه تکه و مغلوب حملات شیمیایی می شوند و آقای رییس جمهور و جمعی از کابینه اش مشغول شنیدن ساز و آواز و دهلند! هیهات که چنین گوشی ناله‌های مردم مظلوم عراق را بشنود... سیاست خارجی دولت بی نظیر است وقتی چوب تاراج به دارایی‌های مملکت بزند به بهانه سر خم کردن در مقابل مزدور گردنکشی مثل آمریکا... آقای رشیدپور دلمان قرص باشد به حقوقدانی که حقوقش ریشه در لندن دارد؟ جایی که پایگاه مکر و حیله است و معروف است به روباهی پیر و مکار!!! این عناوین زیبا را که آمریکا هم به اسم حقوق بشر به خورد ما می دهد شما دیگر چرا مثل آنان حرف میزنی؟

       

حرف زیاد است اما وقتی با "قلوب اغفالها" طرف باشیم همان بهتر که به همین مقدار بسنده شود...

       

نکته دوم دعا برای سلامتی حضرت آیة الله مهدوی کنی که از سرمایه های انقلاب و یادگاران امام عزیز هستند در این شب و روزها فراموش نشود.

نکته سوم گلایه ای است از دوستان فضای حقیقی و مجازی، کسانی که مثل بنده گرم زندگی شده اند و دیگر از آرمان هایی که زمانی علی الدوام متذکر می شدند سخنی نمی گویند! نکند این غرق شدن در شیرینی های دنیا حتی لذات مباح و سرگرمی های حلالش ما را سرمست کند و بی خیال سختی ها و رنج هایی شویم که باید در راه رسیدن به آرمان هایمان متحمل شد... متأسفانه دوستان دیروزی، کم کم دارند تبدیل به غریبه می شوند!!!

نکته چهارم ان شاء الله در باب ازدواج و تجربه تلخ و شیرین خودم مطلبی خواهم نوشت و دوستان لطف کنند اگر نظری که بتواند کمکی کند به حقیر انتقال دهند...

باز هم عیدتان مبارک باد و انتظارتان پایدار و سربازیتان مستدام

آخرین مطالب ارسالی
لینك دوستان
ابر برچسب ها
آمار و امكانات
آخرین بروزرسانی :
تعداد كل مطالب :
تعداد کل نویسندگان :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازید از وبلاگ :
  
طراح قالب