تبلیغات
قولا سدیدا
قولا سدیدا
درحمایت ز امیرم علی خامنه ای می شوم میثم تمار به دارم بکشید

بد نیست اگر کمی تأمل کنیم بر روی جملات این روزهای سیاسیون و کاندیداها....

امام خامنه ای: ان‌شاءاللّه به توفیق الهى، باذن اللّه، این انتخاباتى كه در پیش است، یكى از بهترین و پرشورترین انتخاباتهاى ما خواهد بود.

امام خامنه ای: انتخابات مخصوص یك جریان و سلیقه خاص سیاسی نیست بلكه وظیفه و حق همه كسانی كه دل در گرو منافع ملی و استقلال كشور دارند، حضور در انتخابات است.

آیت الله جنتی: باید با برخی از افراد كه از مدتها قبل، سفرهای تبلیغاتی علنی و نیمه علنی داشته‌اند برخورد شود.

رسایی: مسئولان به کارناوال غیرقانونی هاشمی و مشایی رسیدگی کنند.

ستاد روحانی از انصراف وی به نفع هاشمی خبر داد.

امیرحسین قاضی زاده: حضور جلیلی موجب تقویت گفتمان انقلاب است و آمدن وی را مثبت می دانیم.

رسایی: جلیلی و لنکرانی رقابت نمی‌کنند.

زاکانی: از ثبت نام آقای جلیلی استقبال می کنم و تفاوت گفتمانی مابین خود و ایشان نمی بینم و لذا تلاش می کنیم ائتلافی گفتمانی تشکیل شود تا توان نیروهای انقلاب در مقابل جریانات فتنه، انحراف و جریان آقای هاشمی تجمیع شود.

لنکرانی: افتخار دارم که در دولت یازدهم از همکاران و دوستانی نظیر داودی معاون اول دولت نهم، سلیمانی وزیر ارتباطات دولت نهم و بزرگان دیگری نظیر خلیلیان و قاضی‌زاده و دیگران بهره‌مند شوم.

مشایی: ادامه راه احمدی‌نژاد را یک تکلیف می‌دانم.

فاطمه هاشمی (البته ایشون دوست داره باشه تو جمع! ما هم دلشو نشکوندیم!!!): پدرم ساعت 17:30 برای ورود به انتخابات تصمیم گرفت.

زاکانی: کاندیداهای جریان فتنه و انحراف مطابق قانون صلاحیتی برای حضور در انتخابات نخواهند داشت، اما اگر آقای هاشمی فرصت آزمون دیگری بیابد، معتقدم در روز 24 خرداد توسط مردم رد صلاحیتی تاریخی خواهد شد.

لنکرانی: من با حضور جلیلی در انتخابات مشکلی ندارم، اما ‌آنچه برای جبهه پایداری اصل است ما در این انتخابات رقابت درون‌گفتمانی را صلاح نمی‌دانیم.

مشایی: رییس جمهور امروز برای همراهی با من اولین بار در طول 8 سال ریاست جمهوری‌شان مرخصی بودند.

زاکانی: ادعای یک روز مرخصی رئیس جمهور شوخی تلخی با افکار عمومی و دهن کجی بزرگی به قانون است که دخالت قوه مجریه را در انتخابات منع کرده است. شاید ایشان دچار فراموشی شده اند که در تقابل با حکم رهبری انقلاب قریب 11 روز خانه نشینی کردند و بعد مدعی مرخصی شدند.

ولایتی: دولت کلاس انشاء نیست؛ کلاس حساب است. دولت متمم تشکیل می‌دهم.

احمدی نژاد!: سه روز روزه و چهار هزار صلوات نذر کرده‌ام و امروز به اینجا آمدم.

فلاحیان: به عدهای قول دادهام و به نفع هیچ کس حتی هاشمی کنار نمیروم.

هاشمی:‌ شعارم را الان نمی‌گویم.

ولایتی: در خصوص اینکه چه زمانی نفر اصولگرایان از میان ائتلاف پنجگانه، سه‌گانه و کسانی که مستقل آمده‌اند، مشخص می‌شود، ‌باید گفت: ما بر این میثاقی که بسته‌ایم استواریم ولو اینکه نفر نهایی غیر از این سه نفر باشند و هر سه نفر به این مسئله معتقدیم و اختلافی بین من،‌ قالیباف و حداد وجود ندارد.

رسایی: البته هاشمی از دومین دوره دولت سازندگی تا امروز هر بار که خود را در آزمون رأی مردم قرار داده با کاهش اقبال عمومی مواجه شده است.

زاکانی: سه جریان انحراف، فتنه و جریان آقای هاشمی در 24 خرداد به سرنوشت مشترک و پایان کار خود خواهند رسید و مردم فاتحه آنها را در این روز خواهند خواند.

مشایی: در بحث رد صلاحیت من، سوال‌های زیادی شده که من در پاسخ به همه می‌گویم که همه ما، اعم از از یک نفر که در انتخابات حضور پیدا می‌کند و رای خود را به صندوق می‌اندازد، تا هرکس که در جریان برگزاری انتخابات فعالیت دارد، تا مسئولان رده بالاتر در دولت و انتخابات، همه باید در چارچوب قانون عمل کنیم.

فلاحیان: دولت یازدهم باید توجه به مناطق محروم همچون لرستان داشته باشد.

ولایتی: پرچم ائتلاف را بنده بلند کردم و بعد از آقای قالیباف و حداد دعوت کردم و بین خود قرار گذاشتیم و بر روی این مسئله کار کردیم که با دیگر کاندیدای اصولگرا گفت‌وگو کرده و آنها را به سمتی بیاوریم که ید واحده باشیم؛ به نتایج خوبی رسیدیم و چون یک ماه فرصت داریم تا انتخابات همچنان امیدواریم و خبرهای بهتری از همبستگی هر چه بیشتر اصولگرایان خواهد رسید.

امام خامنه ای: برادران! داراى هر سلیقه و هر جناح و هر فكر و - به قول معروف - هر خطى كه هستید، بدانید كه یك‌جا نقطه‌ى انشعاب است؛ مواظب آن‌جا باشید. آن‌جا عبارت از آن نقطه و لحظه‌یى است كه احساس مى‌كنید به جاى خدا، «خود» وارد میدان مى‌شود. نقطه‌ى انحراف، این‌جاست.

اصغر زاده: بنده اکنون اصلاح‌طلب آواره هستم، متاسفانه رفتار دولت کنونی به گونه‌ای است که سطح فعالیت‌های اجرایی در کشور فوق‌العاده تنزل یافته و بی‌نظمی به حد اعلا رسیده است.

کاظمی: پیروز انتخابات باشم احمدی‌نژاد در كابینه‌ام جایی ندارد.

مشایی: برای توسعه ملت عزیز، گسترش فرهنگ انقلاب، ارایه‌ی خدمات گسترده‌تر به ملت، راه دولت احمدی‌نژاد را ادامه می‌دهم و به خاطر همین حضور پیدا کرده‌ام.

آیت الله جنتی: وقتی افرادی علناً قانون را زیر پا می‌گذارند و زودتر از موعد به سفرهای تبلیغاتی علنی و پرهزینه می‌روند باید در كار خود تدبر كنند كه آیا اقداماتشان با ایمان و تقوا سازگار است؟

فلاحیان: مذاکرات با آمریکا باید ادامه داشته باشد، اما در مسیر زور ما مذاکره نمیکنیم.

مشایی: برخی پیش از این نگرانی داشتند و از شش ماه قبل و هنوز انتخابات شروع نشده، گروهی از رد صلاحیت حرف می‌زدند. گویا آن‌ها امیدی جز این ندارند.

ولایتی: این اتحاد و همبستگی بین ما سه نفر وجود دارد و ما امور را متناسب با شرایط پیگیری می‌کنیم؛‌ به اتفاق بقیه نام‌نویسی و از امکانات تبلیغی استفاده می‌کنیم. تا رای واقعی مردم در نظرسنجی‌ها معلوم شود و در نهایت یک نفر به میدان آید.

آیت الله جنتی: افرادی برای تأمین نان شب محتاج‌ هستند یا به دلیل فقر نمی‌توانند هزینه‌های ازدواج فرزندانشان یا تعمیر منزلشان را تأمین كنند، امّا همزمان عده‌ای با ارقام نجومی و هزینه های میلیاردی وادعای خدمت، در پی كسب رأی مردم هستند.

امام خامنه ای: راه اساسى براى اینكه مشكلات انتخاباتى پیش نیاید، التزام به قانون است؛ این را من عرض بكنم.
آخرین مطالب ارسالی
لینك دوستان
ابر برچسب ها
آمار و امكانات
آخرین بروزرسانی :
تعداد كل مطالب :
تعداد کل نویسندگان :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازید از وبلاگ :
  
طراح قالب